Straż Pożarna Nowy Sącz

Otwarte strażnice KM PSP Nowy Sącz

Nawiązując do corocznej tradycji pomocy Szkołom i Ośrodkom Kultury w popularyzacji szeroko rozumianej ochrony przeciwpożarowej wśród dzieci i młodzieży szkolnej w okresie ferii zimowych od 13 stycznia do 23 lutego 2020 r. Komenda Miejska PSP w Nowym Sączu prowadzić będzie  akcję „Bezpieczne zimowisko – otwarte strażnice” polegająca na umożliwieniu dzieciom i młodzieży zwiedzanie jednostek ratowniczo – gaśniczych oraz zapoznanie ich ze sprzętem, zadaniami i działalnością straży pożarnej.

W celu ustalenia terminu zwiedzania jednostek przedstawiciele zorganizowanych grup powinni zgłaszać informację na telefony poszczególnych JRG tj:
-JRG nr 1 Nowy Sącz ul. Wincentego Witosa 69 - 18 448 - 69 - 71,72,73
-JRG nr 2 Nowy Sącz ul. Węgierska 188 - 18 448 - 69 - 80
-JRG Krynica-Zdrój ul. Piłsudskiego 56  - 18 448 - 69 - 90

Zwiedzanie może odbywać się codziennie w okresie trwania ferii zimowych w godzinach od 10.00 do 13.00 w grupach maksymalnie 20 osobowych lub mniejszych.

Ostatniej doby tj. 19/20 lutego 2020 r. na terenie działania KM PSP zanotowano: