Strażacy z Strażacy z "SGRW Krynica" na zgrupowaniu szkoleniowo-kondycyjnym

W dniach 24 – 28 września  br. 10 strażaków z SGRW Krynica Zdrój przebywało na zgrupowaniu szkoleniowo-kondycyjnym w Wałbrzychu, które  miało na celu doskonalenie technik ratownictwa wysokościowego a w szczególności;  poruszanie się  w terenie eksponowanym górskim, poręczowanie

przeczytaj więcej »
Strażacy KM PSP w Nowym Sączu  wzięli udział  w etapie  sztafety biegowej „Wokół Niepodległej” Strażacy KM PSP w Nowym Sączu wzięli udział w etapie sztafety biegowej „Wokół Niepodległej”

Strażacy KM PSP Nowy Sącz wzięli udział  odcinku honorowym  sztafety biegowej „Wokół Niepodległej w Zakopanem, której organizatorem był KOSG w Nowym Sącz.  Trasa biegu wiodła  spod Wielkiej Krokwi do Placu Niepodległości .

przeczytaj więcej »
Nowy Sącz, ul. Wyspiańskiego-pożar dźwigu Nowy Sącz, ul. Wyspiańskiego-pożar dźwigu

1 października około godziny 14.51 zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu zadysponowane zostały do działań w Nowym Sączu na ulicy Wyspiańskiego.  Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że palił się dźwig na wysokości około 10m.

przeczytaj więcej »
Łyczanka-zderzenie samochodów osobowych Łyczanka-zderzenie samochodów osobowych

1 października około godziny 5.20 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Tęgoborze oraz OSP Łososina Dolna  zadysponowane zostały do Łyczanki. Po przybyciu na miejsce zdarzenia KDR ustalono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Mercedes wypadł z drogi i znajdował się

przeczytaj więcej »
Podegrodzie – Gminne zawody sportowo-pożarnicze MDP Podegrodzie – Gminne zawody sportowo-pożarnicze MDP

29 września  na stadionie sportowym w Podegrodziu odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W zawodach wystartowało 19 drużyn z gmin: Łącko, Podegrodzie oraz Chełmiec. Wyniki w poszczególnych gminach przedstawiają się następująco:

przeczytaj więcej »
« pierwsza567891011ostatnia »
 
Numery alarmowe Straży Pożarnej
z ostatniej chwili
Ostatniej doby tj. 17/18 października 2018 r. na terenie działania KM PSP zanotowano:
pożary:1

miejscowe zagrożenia:4
alarmy fałszywe:3

Razem:8

więcej informacji
Biuletyn Informacji Publicznej
Bezpieczny Dom - Ognik
Projektowanie stron www Nowy Sącz Adres e-mail Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej