Kolizje weekendowe Kolizje weekendowe

W ostatni weekend szczególnie w sobotę pogorszyła się pogoda na Sądecczyźnie. Padał deszcz chwilami dosyć intensywnie co automatycznie spowodowało zagrożenia w ruchu drogowym. W sobotę sądeccy strażacy uczestniczyli przed południem w zdarzeniu w Maciejowej oraz popołudniu  w Nowym Sączu przy al. Piłsudskiego.

przeczytaj więcej »
news I Mistrzostwa w ratownictwie medycznym i drogowym JRG PSP województwa małopolskiego

Komenda Miejska Państwowej  Straży Pożarnej w Nowym Sączu będzie gospodarzem I Mistrzostw w ratownictwie medycznym i drogowym Jednostek Ratowniczo – Gaśniczych  Państwowej Straży Pożarnej  województwa małopolskiego, które odbędą się w poniedziałek 30 maja br.

przeczytaj więcej »
Strażacy z OSP na ćwiczeniach w komorze dymowej w Krakowie Strażacy z OSP na ćwiczeniach w komorze dymowej w Krakowie

W sobotę 28 maja br. Komenda Miejska Straży Pożarnych w Nowym Sączu zorganizowała ćwiczenia doskonalące w komorze dymowej dla strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego z powiatu nowosądeckiego.

przeczytaj więcej »
Zderzenie czołowe w Nawojowej Zderzenie czołowe w Nawojowej

Wieczorem w dniu 25 maja sądeccy strażacy z JRG nr 1 uczestniczyli w akcji ratowniczej w Nawojowej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia oraz w wyniku przeprowadzonego rozpoznania stwierdzono, że czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe marki Seat Cordoba i Renault Megane.

przeczytaj więcej »
 Samochód zatrzymał się na latarni Samochód zatrzymał się na latarni

W nocy 25 maja około godziny 3.22 strażacy zostali zadysponowani do zdarzenia w Nowym Sączu na ul. Nawojowskiej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy marki Skoda po zjechaniu na przeciwległy pas ruchu uderzył czołowo w przydrożną latarnię.

przeczytaj więcej »
« pierwsza779780781782783784785ostatnia »
 
Numery alarmowe Straży Pożarnej
z ostatniej chwili
Ostatniej doby tj. 23/24  maja  2019 r. na terenie działania KM PSP zanotowano:
pożary:0

miejscowe zagrożenia:73
alarmy fałszywe:0

Razem:73

więcej informacji
Biuletyn Informacji Publicznej
Bezpieczny Dom - Ognik
Projektowanie stron www Nowy Sącz Adres e-mail Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej