news Wstępny bilans 2010 roku

Kilka dni temu zakończył się 2010 rok. Był on bardzo pracowity dla Sądeckich strażaków gdyż zanotowano łącznie 5364 zdarzeń wymagających podjęcia interwencji jednostek straży pożarnych.

przeczytaj więcej »
news Koniec roku i pierwsze dni nowego roku spokojne na Sądecczyźnie

Wbrew ogólnopolskim  statystkom  koniec 2010 roku i początek 2011 roku na Sądecczyźnie upłynęły dosyć spokojnie. W ostatnim dniu starego roku oraz w pierwszych dwóch dniach nowego roku zanotowano łącznie 9 zdarzeń, które wymagały podjęcia interwencji jednostek straży pożarnej.

przeczytaj więcej »
news Ogłoszenie o wyborze oferty

Informujemy, że na naszej stronie w zakładce zamówienia  publiczne – przetargi zamieszczono ogłoszenie wyników przetargu na dostawę paliw płynnych w 2011 roku dla KM PSP w Nowym Sączu kliknij tutaj

przeczytaj więcej »
Aby było spokojnie i bezpiecznie Aby było spokojnie i bezpiecznie

Okres świąt sądeckim strażakom minął bardzo spokojnie z małą ilością interwencji. Przed nami sylwester oraz weekend związany z pożegnaniem starego oraz powitaniem nowego roku. Marzeniem wszystkich służb ratowniczych jest aby również ten okres był spokojny i bezpieczny.

przeczytaj więcej »
Spotkanie służb ratowniczych Spotkanie służb ratowniczych

W dniu 28 grudnia w remizie Ochotniczej Straży Pożarnych w Stadłach odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego podczas którego podsumowano działalność ratowniczą i prewencyjną prowadzoną na terenie powiatu nowosądeckiego w 2010 roku.

przeczytaj więcej »
« pierwsza762763764765766767768ostatnia »
 
Numery alarmowe Straży Pożarnej
z ostatniej chwili
Ostatniej doby tj. 21/22 stycznia 2019 r. na terenie działania KM PSP zanotowano:
pożary:3

miejscowe zagrożenia:6
alarmy fałszywe:0

Razem:9

więcej informacji
Biuletyn Informacji Publicznej
Bezpieczny Dom - Ognik
Projektowanie stron www Nowy Sącz Adres e-mail Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej