W Grybowie Białej Wyżnej zderzyły się samochody W Grybowie Białej Wyżnej zderzyły się samochody

Wieczorem w dniu 1 czerwca br. w Grybowie- Białej Wyżnej zderzyły się samochody osobowe  marki Opel i Citroen. Na miejsce zdarzenia zadysponowano miejscową jednostkę Ochotniczej straży Pożarnej.

przeczytaj więcej »
Zderzenie czołowe w Wielogłowach Zderzenie czołowe w Wielogłowach

W dniu 1 czerwca około godziny 14.50 strażacy z JRG nr 1 w Nowym Sączu zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego w Wielogłowach. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do zderzenia czołowe dwóch samochodów osobowych marki Polonez oraz Audi.

przeczytaj więcej »
I Mistrzostwa w Ratownictwie Drogowym i Medycznym JRG PSP zakończone I Mistrzostwa w Ratownictwie Drogowym i Medycznym JRG PSP zakończone

I Mistrzostwa w ratownictwie medycznym i drogowym jednostek ratowniczo – gaśniczych województwa małopolskiego zostały zakończone. W mistrzostwach wystartowało 33 drużyny, które miały do wykonania cztery zadania.

przeczytaj więcej »
Kolizje weekendowe Kolizje weekendowe

W ostatni weekend szczególnie w sobotę pogorszyła się pogoda na Sądecczyźnie. Padał deszcz chwilami dosyć intensywnie co automatycznie spowodowało zagrożenia w ruchu drogowym. W sobotę sądeccy strażacy uczestniczyli przed południem w zdarzeniu w Maciejowej oraz popołudniu  w Nowym Sączu przy al. Piłsudskiego.

przeczytaj więcej »
news I Mistrzostwa w ratownictwie medycznym i drogowym JRG PSP województwa małopolskiego

Komenda Miejska Państwowej  Straży Pożarnej w Nowym Sączu będzie gospodarzem I Mistrzostw w ratownictwie medycznym i drogowym Jednostek Ratowniczo – Gaśniczych  Państwowej Straży Pożarnej  województwa małopolskiego, które odbędą się w poniedziałek 30 maja br.

przeczytaj więcej »
« pierwsza636637638639640641642ostatnia »
 
Numery alarmowe Straży Pożarnej
z ostatniej chwili
Ostatniej doby tj. 24/25 lutego 2018 r. na terenie działania KM PSP zanotowano:
pożary:1

miejscowe zagrożenia:5
alarmy fałszywe:1
Razem:7

więcej informacji
Biuletyn Informacji Publicznej
Bezpieczny Dom - Ognik
Projektowanie stron www Nowy Sącz Adres e-mail Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej