Strażacy z OSP na ćwiczeniach w komorze dymowej w Krakowie Strażacy z OSP na ćwiczeniach w komorze dymowej w Krakowie

W sobotę 28 maja br. Komenda Miejska Straży Pożarnych w Nowym Sączu zorganizowała ćwiczenia doskonalące w komorze dymowej dla strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego z powiatu nowosądeckiego.

przeczytaj więcej »
Zderzenie czołowe w Nawojowej Zderzenie czołowe w Nawojowej

Wieczorem w dniu 25 maja sądeccy strażacy z JRG nr 1 uczestniczyli w akcji ratowniczej w Nawojowej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia oraz w wyniku przeprowadzonego rozpoznania stwierdzono, że czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe marki Seat Cordoba i Renault Megane.

przeczytaj więcej »
 Samochód zatrzymał się na latarni Samochód zatrzymał się na latarni

W nocy 25 maja około godziny 3.22 strażacy zostali zadysponowani do zdarzenia w Nowym Sączu na ul. Nawojowskiej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy marki Skoda po zjechaniu na przeciwległy pas ruchu uderzył czołowo w przydrożną latarnię.

przeczytaj więcej »
Mężczyzna przygnieciony ciągnikiem w Kamionce Wielkiej Mężczyzna przygnieciony ciągnikiem w Kamionce Wielkiej

W dniu 24 maja kwadrans przed godziną szesnastą strażacy z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz z OSP Bogusza udali się do Kamionki Wielkiej aby ratować mężczyznę przygniecionego ciągnikiem w lesie.

przeczytaj więcej »
Polała się krew 27 litrów - kolejna udana akcja krwiodawstwa w Krynickiej Straży. Polała się krew 27 litrów - kolejna udana akcja krwiodawstwa w Krynickiej Straży.

W niedzielę 22 maja 2011 r. w budynku JRG w Krynicy-Zdroju odbyła się już druga w tym roku Akcja Poboru Krwi zorganizowana przez Klub HDK „ognista kropla” w ramach programu „Ognisty Ratownik- Gorąca Krew”.

przeczytaj więcej »
« pierwsza607608609610611612613ostatnia »
 
Numery alarmowe Straży Pożarnej
z ostatniej chwili
Ostatniej doby tj. 21/22 listopada  2017 r. na terenie działania KM PSP zanotowano:
pożary:0

miejscowe zagrożenia:5
alarmy fałszywe:1
Razem:6

więcej informacji
Biuletyn Informacji Publicznej
Bezpieczny Dom - Ognik
Projektowanie stron www Nowy Sącz Adres e-mail Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej