Kolejna akcja poboru krwi w ramach programu „Ognisty Ratownik-Gorąca Krew”. Kolejna akcja poboru krwi w ramach programu „Ognisty Ratownik-Gorąca Krew”.

W dniu 6  br. sala gimnastyczna przy JRG nr 1 w Nowym Sączu zamieniał się w duży gabinet do poboru krwi.  W tym dniu odbyła się kolejna akcja poboru krwi  w ramach  programu „Ognisty Ratownik-Gorąca Krew”.

przeczytaj więcej »
Konferencja prasowa mł.bryg.Tomasza Traciłowskiego Konferencja prasowa mł.bryg.Tomasza Traciłowskiego

W dniu 6 kwietnia w świetlicy JRG nr 2 w Nowym Sączu odbyła się konferencja prasowa mł. bryg. Tomasza Traciłowskiego- członka Małopolskiej Grupy Poszukiwawczo –Ratowniczej, który jako jedyny Polak i jednocześnie ekspert Unii Europejskiej powrócił z Japonii.

przeczytaj więcej »
Cztery osoby poszkodowane w Nowym Sączu przy ul Prażmowskiego Cztery osoby poszkodowane w Nowym Sączu przy ul Prażmowskiego

Wieczorem około 21.30 w dniu 5 kwietnia w Nowym Sączu przy ulicy Prażmowskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Hyundai oraz BMW.

przeczytaj więcej »
Sorbent w użyciu Sorbent w użyciu

W ostatnich dniach sądeccy strażacy uczestniczyli w  kilku zdarzeniach drogowych, w których głównym zadaniem było usuwanie pozostałości powypadkowych w tym sorpcja rozlanych substancji ropopochodnych z dróg.

przeczytaj więcej »
Kolejna akcja poboru krwi Kolejna akcja poboru krwi

Przypominamy, że już w najbliższą środę dnia  6 kwietnia w godz. 10.00 - 14.30 w  Sali Gimnastycznej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej  nr  1 w Nowym Sączu  (obok tzw. maślanego rynku)  odbędzie się akcja poboru krwi.

przeczytaj więcej »
« pierwsza572573574575576577578ostatnia »
 
Numery alarmowe Straży Pożarnej
z ostatniej chwili
Ostatniej doby tj. 22/23 czerwca  2017 r. na terenie działania KM PSP zanotowano:
pożary:2

miejscowe zagrożenia:5
alarmy fałszywe:1
Razem:8

więcej informacji
Biuletyn Informacji Publicznej
Bezpieczny Dom - Ognik
Projektowanie stron www Nowy Sącz Adres e-mail Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej