Zaproszenie na XIX pielgrzymkę strażaków z powiatu nowosądeckiego do Bazyliki św. Małgorzaty w dniu 29 lipca br.

Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Nowym Sączu, Komenda Miejska PSP w Nowym Sączu wraz z Ks. Proboszczem Parafii św. Małgorzaty  S E R D E C Z N I E  Z A P R A S Z A J Ą na XIX  pielgrzymkę strażaków z powiatu nowosądeckiego do Bazyliki św. Małgorzaty w dniu  29 lipca 2018 r./niedziela/ w ramach dorocznego odpustu ku czci Przemienia Pańskiego.
Uroczysta Msza Święta w intencji wszystkich  strażaków PSP, OSP, emerytów  i rencistów oraz i ich rodzin odprawiona zostanie na placu przy Bazylice Św. Małgorzaty o godz. 7.30.
Kompanię honorową wystawi Komenda Miejska PSP i Zarząd Oddziału  Miejsko- Gminnego Związku OSP RP w Grybowie. Pododdziałom towarzyszyć będzie  orkiestra dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Tęgoborzy.
Zbiórka strażaków OSP, PSP, emerytów i rencistów i ich rodzin, delegacji, pocztów sztandarowych, Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, orkiestry OSP Tęgoborze na parkingu przy ulicy Grybowskiej /rynek maślany/ o godz. 7.00, skąd po sformowaniu szyku nastąpi przemarsz na plac celebry.
Proszę druhów Prezesów Gminnych i Komendantów Gminnych o rozpropagowanie powyższego zaproszenia pośród podległych jednostek OSP oraz strażaków. Liczymy na obecność wszystkich sztandarów z jednostek OSP powiatu nowosądeckiego.
Obowiązuje mundur galowy!!

 
Numery alarmowe Straży Pożarnej
z ostatniej chwili
Ostatniej doby tj. 24/25 kwietnia  2019 r. na terenie działania KM PSP zanotowano:
pożary:4

miejscowe zagrożenia:6
alarmy fałszywe:1

Razem:11

więcej informacji
Biuletyn Informacji Publicznej
Bezpieczny Dom - Ognik
Projektowanie stron www Nowy Sącz Adres e-mail Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej