Mochnaczka Wyżna – eliminacje gminne OTWP

8 marca  w Remizie OSP Mochnaczka Wyżna odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, który odbywa się pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. Zwycięzcy z pierwszych  miejsc w poszczególnych kategoriach wiekowych zakwalifikowali się do eliminacji powiatowych, które odbędą się 4 kwietnia w siedzibie KM PSP w Nowym Sączu.

Zarząd Gminny składa podziękowania Burmistrzowi Krynicy za ufundowanie nagród dla zwycięzców.

Po zakończeniu oficjalnej części w związku z Dniem Kobiet zostały wszystkim Paniom złożone życzenia oraz wręczone kwiaty.

Wyniki eliminacji gminnych w grupach wiekowych - Krynica-Zdrój:
Szkoły podstawowe:
1. Weronika Urbaś (OSP Berest)
2. Aleksandra Ciastoń (OSP Muszynka)
3. Amelia Kulig (OSP Muszynka)

Gimnazja oraz klasy VII i VIII :
1. Krystian Kachniarz (OSP Piorunka)
2. Jakub Krawczyk (OSP Berest)
3. Magdalena Gomółka (OSP Piorunka)

Szkoły ponadgimnazjalne:
1. Kamil Krawczyk (OSP Berest)
2. Paweł Krok (OSP Berest)