Nowy Sącz, Aleje Józefa Piłsudskiego-zderzenie dwóch samochodów osobowych

13 stycznia około godziny 11.38 zastęp z JRG nr 1 w Nowym Sączu zadysponowany został do działań w Nowym Sączu na Aleje Józefa Piłsudskiego. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym  i brały w nim udział  dwa samochody osobowe tj. Audi A4 i Fiat Panda. Samochodami podróżowało łącznie  cztery osoby. Wszyscy uczestnicy zdarzenia opuścili swoje pojazdy przed przybyciem zastępu straży. Jedna osoba (dziecko) zostało poszkodowane. Równocześnie z  zastępem straży na miejsce przybył zespół Pogotowia ratunkowego, który zajął się dzieckiem. Z jednego samochodu wyciek płynów eksploatacyjnych. Ruch na skrzyżowaniu był częściowo utrudniony. Działania strażaków  polegały na  zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu  pomocy załodze Pogotowia ratunkowego w transporcie poszkodowanego dziecka do karetki,  rozłączeniu instalacji elektrycznej w obydwu pojazdach oraz  sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Przemieszczono uszkodzony samochód na pobocze a z jezdni usunięto elementy powypadkowe.

Ostatniej doby tj. 15/16 lipca  2018 r. na terenie działania KM PSP zanotowano: