Nowy Sącz, ul. Młyńska-zderzenie dwóch samochodów osobowych

5 maja około godziny 10.30 zastęp z JRG nr 1 w Nowym Sączu zadysponowany został do działań w Nowym Sączu na ulicy Młyńskiej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że w zdarzeniu udział brały dwa samochody osobowe tj. Peugeot 306 oraz Audi A6. Jeden z pojazdów uderzył w prawy bok drugiego. Samochodami podróżowało łącznie cztery osoby w tym dziecko. Jedna osoba dorosła oraz dziecko przewieziono do szpitala przed przybyciem zastępów straży pożarnej. Uszkodzone pojazdy znajdowały się na skrzyżowaniu powodując utrudnienia w ruchu drogowym. Z samochodu Peugeot  nastąpił wyciek płynów silnikowych i eksploatacyjnych. Działania strażaków  polegały na  zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozłączeniu instalacji elektrycznej w obydwu pojazdach oraz sorpcji rozlanych płynów silnikowych i eksploatacyjnych. Za zgodą Policji przemieszczono uszkodzone pojazdy na pobocze a z jezdni usunięto  elementy powypadkowe.

Ostatniej doby tj. 13/14 grudnia  2017 r. na terenie działania KM PSP zanotowano: